Cart 0 x

Nowa kolekcja zimowa

Luksusowe kurtki puchowe, to propozycja polskiej projektantki Ani Krzyżanowskiej dla najbardziej wymagających kobiet na sezon jesień/zima. Ręcznie wykonane z wełny najwyższej jakości i wypełnione niezwykle lekkim puchem, gwarantują ciepło i komfort w mroźne dni. Ania Krzyżanowska stworzyła linię puchowej odzieży z miłości do człowieka i z dbałością o każdy detal. Kurtki puchowe zapewniają luksus, łącząc prostotę i funkcjonalność. Drobiazgowe wykończenie, użycie najwyższej jakości wełny garniturowej i klasycznej gamy kolorów, w której dominują czerń i szarość, sprawią że zimowe okrycie wierzchnie stanie się nie tylko uniwersalnym, ale także ekskluzywnym dopełnieniem stylizacji.

Motto Ani Krzyżanowskiej, które towarzyszy jej od dwunastu lat w pełnej pasji działalności, i odzwierciedla się w każdej kreacji, brzmi: „Prostota jest szczytem wyrafinowania”. Projektantka definiuje luksus jako połączenie wysokiej jakości materiałów, prostoty oraz komfortu, ponieważ tylko wygoda daje przestrzeń do swobodnego wyrażania siebie.

  Każda z kurtek puchowych jest ręcznie wypełniana ultra lekkim, antyalergicznym gęsim puchem przez doświadczone krawcowe, które pracują z pełnym zaangażowaniem, dbając o kunszt wykonania. Perfekcyjne wykończenie kurtek sprawia, że będą one służyły i dawały radość przez lata, co wpisuje się także w etyczne założenia projektowanej odzieży, takie jak dbałość o planetę, przyrodę i pełną świadomość procesu produkcji.

Zróżnicowane kroje luksusowych kurtek puchowych Ani Krzyżanowskiej spełnią indywidualne potrzeby, uwzględniając osobowość każdej kobiety. Flagowym projektem kolekcji jesień/zima są luksusowe kurki zimowe, będące ukoronowaniem wieloletniego doświadczenia projektowania i realizowania odzieżowych marzeń najbardziej wymagających klientek. Wprost niewiarygodna lekkość, stylowy krój i perfekcyjne wykonanie każdego elementu zmienią wyobrażenie o kurtkach puchowych i zapewnią luksus w chłodne dni.

Share:

X